Kasetony sufitowe Barrisol to kolejna forma sufitów podwieszanych, która ożywi, spersonalizuje i ubarwi każde wnętrze.

Sufit mocowany jest na konstrukcjach sufitów podwieszanych. Kasetony sufitowe dają łatwy dostęp do całej powierzchni, znajdującej się nad nimi. Zachowują też swój kształt. Decyzja o montażu takiego sufitu będzie więc też decyzją bardzo praktyczną, gdyż dzięki kasetonom sufitowym łatwo jest zadbać o higienę oraz zapobiec powstawaniu pleśni, pęknięć oraz innych uciążliwych zanieczyszczeń, czy drobnych zniszczeń na powierzchni.

Kasetony sufitowe Barrisol można więc opisać jako wyjątkowe połączenie wytrzymałości, elastyczności, trwałości, praktyczności, a także estetyki.

Nie można pominąć też właśnie kwestii estetycznych kasetonów sufitowych Barrisol, ponieważ są one u nas dostępne w ponad 130 kolorach, a także w 8 wykończeniach. Można też zastosować na nich materiał zdatny do nadrukowywania.

To wciąż nie są jednak wszystkie zalety kasetonów sufitowych DallesBarrisol. Ich elastyczność pozwala na swobodne montowanie przy nich systemów oświetleniowych oraz innych urządzeń, takich jak czujniki dymu, zraszacze oraz inne, stosowane w budynkach wyposażenie techniczne.

Decydując się na montaż kasetonów sufitowych w swoich pomieszczeniach, korzystacie więc Państwo z wypracowanych przez Barrisol doskonałych rozwiązań, łączących w sobie walory praktyczne oraz niemal nieograniczoną niczym kreatywność i estetykę.

W razie potrzeby wykonujemy również kasetony na zamówienie.

HURST
ul. Dożynkowa 2
63-900 Rawicz