Korzystając z materiałów Barrisol w zakresie oświetlania ścian, możemy uzyskać charakterystyczny efekt dla całego pomieszczenia – od żywych, intensywnych barw, po kojące i spokojne. Barrisol Lumière Kolor Wall to w związku z tym duże możliwości nadania projektowi pomieszczenia indywidualnego charakteru.
Oprócz kolorów, związanych z oświetleniem, ściany można wykończyć w taki sposób, by dawały one dodatkowe bodźce dźwiękowe. Do ich budowy można użyć materiałów pochodzących z recyklingu, zastosować indywidualną perforację oraz nadruk. Możliwe jest również różne przeznaczenie ścianek Barrisol, co pozwala na ich użycie chociażby jako kreatywną, mozaikową ściankę działową.

Modułowa ściana

Realizacja Modułowej ściany

Stosowanie

Lumiere Kolor Wall wykorzystuje materiały półprzezroczyste, aby uzyskać odpowiedni efekt oświetleniowy. Można jednak zastosować zamsz i dodatkowe perforowanie, co pozytywnie wpłynie na warunki akustyczne pomieszczenia.
Ze względu na wysoką wartość wizualną i artystyczną Colour Wall spotkać można w budynkach nowoczesnego typu, muzeach, restauracjach itp.
HURST
ul. Dożynkowa 2
63-900 Rawicz