Sufit Barrisol to przede wszystkim elastyczny materiał PVC ( klasyfikowany jako M1 we Francji, B 1 lub B s2 d0 w Europie, class 0 w Wielkiej Brytanii oraz Class 1 w USA) który rozpina się na specjalnie przygotowanej konstrukcji nośnej poprzez nagrzanie i rozpięcie. Tworząc unikalne kształty i formy przestrzenne i dzięki bogatej i wyjątkowej kolekcji materiałów pozwala na wykonanie indywidualnej formy sufitowej, ściennej i przestrzennej.

Dzięki unikalnej kolekcji profili Barrisola, indywidualne realizacje i projekty są możliwe do zrealizowania przez Architektów, włączając formy 3D oraz wyjątkowe kształty.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu video, przedstawiającego montaż sufitu napinanego Barrisol. Film przygotowany został w czasie międzynarodowych targów budowlanych Batimat. Prezentacja przedstawia symulację uszkodzenia sufitu (zalanie przez wodę). Po zalaniu woda zostaje wypompowana z powierzchni sufitu a następnie sufit jest umyty i poprzez ponowne podgrzanie i napięcie następuje całkowite usunięcie usterki i doprowadzenie do idealnego wyglądu sufitu Barrisol.

Montaż sufitu napinanego Barrisol

HURST
ul. Dożynkowa 2
63-900 Rawicz