Barrisol stale rozwija możliwości związane z dyfuzją i przepuszczalnością światła w rozwiązaniach sufitowych. Daje to nowe możliwości tworzenia obrazów i wzorów na materiale Barrisol, poprzez efekty zmiany koloru światła, projekcji obrazu i efektów ekranu i tła.

Rozciągnięty na strukturze konstrukcyjnej typu materiał Barrisol, pozwala realizować dowolne kształty i formy przestrzenne.

Gładkie i matowe, wszystkie materiały Barrisol nadają się na tworzenie projektów związanych z grą światła, obrazów, pejzaży, zdjęć, tekstów, filmów itp. Barrisol jest doskonały w rozwoju indywidualnych pomysłów i wspiera architekta w realizacji jego projektów.

W projekcji lub retro-projekcji, wykorzystywane są materiały przezroczyste które są idealnym rozwiązaniem do stworzenia z folii niepowtarzalnych, przestrzennych elementów oświetlenia. Efekty świetlne pozwalają na dowolne ich użycie i mogą nadać efekt pomieszczeniu.

Barrisol będzie idealnym rozwiązaniem które może zaspokoić potrzeby galerii sztuki i muzeów w zakresie ekspozycji i prezentacji dzieł sztuki, na potrzeby prezentacji firm, produktów oraz podczas imprez lub projekcji reklam. Barrisol w tym zakresie doskonale sprawdza się w zabudowie w restauracjach, kawiarniach, sklepach, itp.

HURST
ul. Dożynkowa 2
63-900 Rawicz