Barrisol Modular to sufitowy system, składający się z samonośnych elementów modułowych. Instaluje się je w formie ram. Już na tym etapie prac tworzą się przed Państwem duże możliwości aranżacyjne, gdyż poszczególne moduły można umieścić na dowolnej wysokości oraz pod zmiennym kątem nachylenia. Można dzięki temu stworzyć unikatowe ramy, które będą składać się na sufit, jakiego nie spotkacie nigdzie indziej.

Sufity modułowe Barrisol przybierają różną formę. Dostępne są różne kształty oraz wymiary. Państwa pomieszczenia mogą zachwycać sufitem modułowym w kształcie prostokąta, kwadratu, okręgu, czy też w formie falistej.

Sufity modułowe Barrisol Modular można łączyć z innymi systemami Barrisol. Współpracują one z kolekcjami światło, akustyka, perforowane, z nadrukami oraz zdatnymi do recyklingu.
Gwarantujemy bardzo dużą możliwość wyboru i personalizacji sufitu modułowego. Dostępnych jest 130 kolorów oraz 8 rodzajów wykończeń materiału.

Barrisol Modular jest odpowiedni dla osób, poszukujących nietuzinkowych i efektownych rozwiązań w zakresie aranżacji wnętrz i projektu sufitu.

Przykłady modułowych ram

Projektowanie i montaż
Wynik: Stand Renault

Sufity modułowe Barrisol można uwzględniać w projektach architektonicznych praktycznie bez żadnych ograniczeń, gdyż sprawdzą się one w miejscach o wielu przeznaczeniach. Spotkać można je w centrach handlowych, restauracjach, sklepach oraz innych pomieszczeniach o charakterze prywatnym i publicznym.

HURST
ul. Dożynkowa 2
63-900 Rawicz