Sufity napinane przestrzenne Barrisol wyróżniają się nie tylko wyjątkowym kształtem i formą. Dodatkowy efekt można osiągnąć, stosując w nich system podświetlający. Równomiernie rozprowadzając światło po danej formie, zyskacie Państwo możliwość stworzenia jeszcze bardziej nietuzinkowej konstrukcji, co da jeszcze bardziej imponujący efekt.

Dowolne formy, napinane sufity przestrzenne, łuki, fale, sklepienia, tunele – wykonanie tego wszystkiego jest naprawdę możliwe dzięki proponowanym przez Barrisol systemom sufitowym. Zastosowanie w nich podświetlenia tylko wzmocni, i tak wyjątkowy już efekt.

Tak jak wiele produktów i rozwiązań proponowanych przez Barrisol, sufity przestrzenne to duża różnorodność, z której korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i duże firmy oraz instytucje. Z systemami sufitowymi tej serii spotkać się można w biurach, domach, a także przestrzeni publicznej. Gwarantują dużą swobodę podczas aranżacji i projektowania wnętrz, co niewątpliwie jest jedną z ich największych zalet.

Opis techniczny

Barrisol 3D ułatwia stworzenie uporządkowanych form, łuków i prostych na nadprożach, pilastrach, itp..

Aplikacja – Forma Tunnel

Realizacje – Tunnel Form

Lista produktów

Z twórczej wolności danej przez Barrisol Star System 3D, wszystkie rodzaje projektowania wnętrz i zewnątrz są łatwe i możliwe, na przykład:

  • wielobarwne fale w restauracji
  • cylinder
  • humanoidalne formy, w centrum
  • 3D stoiska informatyka
HURST
ul. Dożynkowa 2
63-900 Rawicz