Barrisol oferuje w zakresie wykańczania wnętrz mnóstwo produktów, jakie dają bardzo szerokie możliwości dostosowania nawet takich elementów, jak sufit do własnych preferencji, upodobań oraz potrzeb. Doskonałym przykładem na to są sufity napinane z nadrukiem Barrisol.

System ten został stworzony dla jeszcze większej możliwości personalizacji danego pomieszczenia. Można w ten sposób przeznaczyć powierzchnię sufitową zarówno pod reklamę, jak i dać możliwość ujścia talentów artystycznych, które uatrakcyjnią wykończenia danego wnętrza.

Sufity z nadrukiem są możliwe do wykonania na wszystkich płótnach Barrisol, a także w strukturze transparentnej lub matowej. Całość można również efektownie podświetlać. Istnieje możliwość druku zdjęć cyfrowych, pojedynczych znaków oraz logo. Nasi klienci zyskują więc niemal całkowitą dowolność w zakresie wykończenia sufitu.

Zadrukowany materiał Barrisol może być stosowany nie tylko jako sufit napinany z nadrukiem, lecz też jako instalacja, pokrycie ścian, armatury, mebli, czy dowolnych form 3D.

Ze względu na charakter wnętrz i obiektów, gdzie stosuje się sufity napinane z nadrukiem Barrisol, można te pomieszczenia podzielić na prywatne, o charakterze publicznym i użytkowym, a także reklamy i inne struktury przestrzenne.

Zobaczcie Państwo, jak estetycznie i efektownie może wyglądać nadruk na suficie Barrisol i skorzystajcie z takiej możliwości, jeśli poszukujecie nietypowych, wyjątkowych elementów do swoich wnętrz.

HURST
ul. Dożynkowa 2
63-900 Rawicz