Nowoczesne budownictwo charakteryzuje się przełamywaniem kolejnych barier i odchodzeniem od utartych przez lata, nudnych rozwiązań. Pokazuje, że warto odważyć się i sięgnąć po coś nowego, by uzyskać wyjątkowy efekt. Właśnie taki jest też Barrisol Creadesign®.

Barrisol Creadesign® to innowacja wyjątkowa, szczególna, która z pewnością przykuje wzrok każdego miłośnika tego, co niepowtarzalne. Otwiera nowe możliwości w zakresie wykończenia wnętrz. Barrisol Creadesign to bowiem napinany sufit zamszowy!

Sufity napinane zamszowe powstają dzięki systemowi flokowania. Wzór nanoszony jest na sufit przez strukturę zamszową. Można w ten sposób pokryć dowolny materiał sufitowy, jaki oferujemy. Co to oznacza dla użytkownika? Przede wszystkim nieosiągalną wcześniej możliwość dostosowania wyglądu sufitu napinanego do danego wnętrza. Stworzycie Państwo wzór, który odzwierciedli wszystko to, co cenicie w sztuce projektowania wnętrz i stworzycie takie pomieszczenie, z jakiego nie będziecie chcieli w ogóle wychodzić! Sufity napinane zamszowe Barrisol Creadesign!

HURST
ul. Dożynkowa 2
63-900 Rawicz