Jednym z najczęściej używanych elementów konstrukcyjnych w nowoczesnym budownictwie jest podświetlany sufit. Wykorzystując go, można stworzyć efektowne aranżacje i projekty architektoniczne. Oprócz tego podświetlany sufit ma też swoje zalety pod względem funkcjonalnym – może skutecznie doświetlać pomieszczenie, eliminując jednocześnie konieczność zastosowania tradycyjnego oświetlenia.

Idealne w nowoczesnym budownictwie

Z powodu wymienionych atutów podświetlone sufity są coraz częściej spotykane w przestrzeni publicznej, również w naszym kraju. Być może mieliście Państwo okazję zobaczyć aranżacje wnętrz, których elementem był właśnie taki sufit, np. w galeriach handlowych w dużych miastach lub modnych barach i restauracjach. Ze względów praktycznych na podświetlany sufit decydują się niekiedy nawet nieco mniejsi klienci firmowi, chcąc skorzystać z takiej formy oświetlenia w biurach. Ponadto oświetlenie w postaci podświetlanych sufitów sprawdza się w obiektach sportowych, np. na basenach, gdzie również przeważają kwestie funkcjonalności.

Wygląd i funkcjonalność podświetlanych sufitów

Pod wieloma względami podświetlany sufit jest więc rozwiązaniem bardzo praktycznym. Można wyeliminować dzięki niemu problemy z zastosowaniem innego rodzaju oświetlenia we wnętrzu. Przede wszystkim jednak jest to wyjątkowa sposobność do stworzenia dostosowanych do indywidualnych potrzeb i oczekiwań wnętrz, które będą wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju. Wszystko za sprawą dużych możliwości projektowych, z których korzysta nowoczesne budownictwo.

Tysiące zadowolonych klientów

Gwarancją jakości naszych usług może być dla Państwa fakt, że jesteśmy oficjalnym partnerem marki Barrisol. Są to sufity znane w wielu krajach świata i obecne w wielu najefektowniejszych projektach budowlanych, jakie zostały stworzone. Sufity podświetlane tej marki znajdziecie Państwo na wszystkich kontynentach całego świata (rzecz jasna, z wyjątkiem Antarktydy). Nie możemy zapewnić Państwu lepszej gwarancji jakości i rekomendacji niż zadowolenie tysięcy klientów z różnych zakątków globu.

Czekamy na kontakt od Państwa i jesteśmy do Państwa dyspozycji – zapraszamy do współpracy.

HURST
ul. Dożynkowa 2
63-900 Rawicz