HURST - sufity napinane

Sufity napinane

Szeroka oferta sufitów napinanych dla Klientów z Wrocławia, Poznania i okolic

Instalacja sufitu napinanego to sposób na stworzenie wyjątkowej aranżacji wnętrz i uzyskanie przykuwającej wzrok konstrukcji. Rozwiązanie to sprawdza się nie tylko w nowym budownictwie, ale też w starych kamienicach. Dzięki niemu, nie ma konieczności naprawy starego stropu, co pozwala zaoszczędzić czas oraz pieniądze. Zapraszamy do zamówienia sufitu napinanego Klientów indywidualnych oraz firmy z Wrocławia i Poznania, ale działamy również na terenie całej Polski i za granicą. Dzięki dostępowi do trwałych materiałów i wieloletniemu doświadczeniu, zapewniamy realizację projektu na najwyższym poziomie. Po wykonaniu zlecenia będą Państwo cieszyli się elegancką i łatwą w utrzymaniu powierzchnią.

Jakie są zalety sufitów napinanych?

Wśród licznych zalet sufitów napinanych można wymienić:

  • piękny wygląd – istnieje możliwość wykonania sufitu błyszczącego, który powiększy optycznie przestrzeń. Pod taką instalacją można ukryć stary, popękany strop oraz przewody. Ponadto można wykonać sufit napinany lustrzany albo matowy. Każdy z nich jest piękny i zapewnia efekty wizualne, które podkreślą charakter wnętrza.
  • trwałość na lata – sufit napinany jest bardzo wytrzymały, a dzięki łatwości czyszczenia zawsze wygląda jak nowy. Jest to rozwiązanie o wiele trwalsze od sufitów podwieszanych z płyt karton-gipsowych. Udzielamy na niego dziesięcioletniej gwarancji.
  • odporność na wilgoć i zanieczyszczenia – sufit napinany to produkt wodoszczelny. Nie rozwijają się na nim grzyby i pleśń, jest odporny na ogień i opóźnia jego rozprzestrzenianie, co w przypadku pożaru ma kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa domowników.
  • ciekawe możliwości oświetlenia – na suficie napinanym można zamontować taśmy LED oraz oświetlenie punktowe. Daje to praktycznie nieograniczone możliwości, jeśli chodzi o tworzenie iluzji wizualnych. Można stworzyć oświetlenie na wzór gwieździstego lub słonecznego nieba.
  • możliwość tworzenia skomplikowanych kształtów – sufit napinany nie musi być idealnie gładki. Równie dobrze można stworzyć z niego naprawdę skomplikowane konstrukcje. Dzięki temu sufit może być wypukły, wklęsły, falowany. Istnieje możliwość tworzenia kształtów geometrycznych.

Jakie rodzaje sufitów napinanych wyróżniamy?

Sufity napinane możemy dopasować do każdego wnętrza, zarówno mieszkalnego, jak i biurowego oraz innego rodzaju obiektu. Największą popularnością cieszą się m.in. sufity podświetlane oraz lustrzane. Powierzchnię sufitu można pokryć nadrukiem przedstawiającym ulubiony krajobraz czy rozgwieżdżone niebo. Ponadto sufit napinany może być matowy, chropowaty albo przypominający beton. Sufity napinane można zamówić w dowolnym kolorze i fakturze. Jedynym ograniczeniem jest zatem wyobraźnia. Dzięki naszemu doświadczeniu, które zdobyliśmy podczas licznych realizacji w Polsce i za granicą, nie ma dla nas projektów niemożliwych do wykonania!

Gdzie można zamontować sufit napinany?

Obecnie architekci traktują sufit jak piątą ścianę, a na rynku pojawiają się coraz śmielsze aranżacje sufitów. Jedną z najczęściej pojawiających się są oczywiście sufity napinane, które sprawdzą się zarówno we wnętrzach w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Bardzo często można zauważyć je w centrach handlowych, gabinetach lekarskich, salonach fryzjerskich i innych miejscach, w których istotne jest zachowanie wysokiego poziomu higieny. Jednocześnie są one ozdobą wielu domów i apartamentów. Jednym zdaniem: sufit napinany można zamontować wszędzie! Jesteśmy również producentem konstrukcji aluminiowych, dzięki czemu możemy stworzyć dla Państwa sufit o dowolnym kształcie i rozmiarze, zgodny z oczekiwaniami. Jesteśmy otwarci na wszelkie projekty, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.