HURST - sufity napinane

Sufity napinane gwiezdne niebo

Sufit napinany gwiezdne niebo to popularna ozdoba pokojów dziecięcych, gabinetów kosmetycznych, hoteli i kin. Optycznie powiększa pomieszczenie i nadaje mu magicznego wyglądu. Oferujemy produkcję i montaż sufitów z czarną membraną, które tworzą wrażenie rozgwieżdżonego nieba. Zależnie od oczekiwań Klienta, możemy umieścić pod płachtą wskazaną ilość świecących punktów, które będą imitować gwiazdy w dowolnym kolorze. Do stworzenia tego niezwykłego efektu pobytu pod gwiezdnym niebem, wykorzystujemy technologię światłowodowego, montowaną pod powłoką sufitu ze specjalnymi otworami do wyprowadzenia świecących końcówek.

Sufit z gwiazdami

Sufit z gwiazdami można wykonać nie tylko przy użyciu systemu światłowodowego, ale także listew i diod LED w kolorze białym lub innym wybranym przez Klienta. Istnieją też alternatywne metody, takie jak: zastosowanie halogenów, kryształków czy kasetonu. Gwiezdne niebo tworzymy również na suficie napinanym wielopoziomowym. Dzięki temu otrzymają Państwo dodatkowe wrażenie głębi, które można spotęgować przez dobór różnego rodzaju oświetlenia skierowanego w kilka stron.

Sufit z nadrukiem w gwiazdy

Innym sposobem na osiągnięcie ciekawego efektu jest wykonanie sufitu z nadrukiem w gwiazdy. Do tego celu można użyć grafikę bądź zdjęcie z motywem zorzy polarnej czy mlecznej drogi. Jest to tańsze rozwiązanie niż wyżej opisane, co nie oznacza, że mniej efektowne. Wykonujemy wszelkie pomiary, służymy doradztwem i przeprowadzamy fachowy, kompleksowy montaż. Tworzymy wieloźródłowe oświetlenie z szerokimi możliwościami sterowania nim. Zapraszamy do kontaktu osoby prywatne i firmy zainteresowane ozdobieniem sufitu motywem gwiezdnych konstelacji.