HURST - sufity napinane

Sufity napinane matowe

Sufit napinany matowy to idealne rozwiązanie do minimalistycznych wnętrz, utrzymanych zarówno w stylu nowoczesnym, jak i klasycznym. Jest łatwy w pielęgnacji, a podczas sprzątania wystarczy przemyć go wodą z delikatnym mydłem. Co ważne, jest to produkt przystępny cenowo, dzięki czemu nie ponosząc dużych kosztów, można stworzyć wnętrze eleganckie i piękne. Tego typu sufit napinany wyróżnia idealna gładkość, w przeciwieństwie do efektu osiąganego metodą tradycyjnego malowania i szlifowania. Oferujemy sufity napinane matowe w szerokiej gamie kolorystycznej, dzięki czemu z pewnością wybiorą Państwo idealną barwę folii. W asortymencie mamy m.in. półprzezroczysty materiał translucide, który wykorzystywany jest m.in. do tworzenia sufitu napinanego LED.

Sufit napinany satynowy

Sufit napinany satynowy wyróżnia elegancki, atłasowy deseń oraz wysoka wytrzymałość. Często wybierany jest do dekoracji domów i mieszkań, ze względu na delikatną fakturę, która tworzy przytulną atmosferę, np. w białej kolorystyce w sypialni czy pokoju dziecka. Dla jeszcze lepszego wizualnego efekty można stworzyć sufit podświetlany, którego lampy ukryte są pod satynową folią. Jest on łatwy w montażu oraz demontażu, dzięki czemu szybko można zamienić folię na inną, w razie chęci przearanżowania wnętrza.

Sufit z folii PCV

Sufit z folii PCV wyróżnia wysoka trwałość i wodoodporność. Dzięki temu może być montowany nie tylko w domach, mieszkaniach czy biurach, ale nawet na basenach oraz innych miejscach o wysokiej wilgotności. Co ważne, może być również wystawiony na bezpośrednie działanie promieni słonecznych, ponieważ nie blaknie, nie żółknie i nie powstają na nim przebarwienia. Jeżeli są Państwo zainteresowani produkcją i montażem sufitu napinanego matowego lub satynowego, wykonanego z wysokiej jakości folii PCV, to zapraszamy do kontaktu.