HURST - sufity napinane

Sufity napinane led

Sufity napinane LED można spotkać coraz częściej nie tylko w restauracjach czy klubach, ale również w prywatnych apartamentach. Wykonujemy sufity z transparentną folią podświetloną modułami LED w wybranym przez Klienta kolorze bądź z możliwością zdalnego zmieniania barwy. Oferujemy światło o różnym nasileniu, zależnie od rodzaju obiektu i charakteru pomieszczenia. Tego typu rozwiązanie pozwala na równomierne oświetlenie pokoju i może z powodzeniem zastąpić klasyczny żyrandol czy lampę i co ważne, męczy wzrok w znacznie mniejszym stopniu niż skupione źródło światła.

Sufit z taśmą LED

Sufit z taśmą LED może zostać wykonany na wiele sposobów, zależnie od pożądanego efektu. Realizujemy zlecenia na linie świetlne, ukryte pod płachtą światła LED i pływające sufity, które charakteryzuje powstające złudzenie zlania się sufitu i ściany. Oferujemy produkty o dowolnej ilości diod oraz o różnych kątach świecenia i jasności. Oprócz atrakcyjnych aspektów wizualnych, jest to bardziej oszczędne rozwiązanie niż korzystanie z tradycyjnych lamp. Dzięki instalacji taśm LED, tak wykonane sufity naciągane wyglądają na wielowymiarowe, a tym samym pomieszczenie zostaje optycznie powiększone.

System oświetlenia LED

Oferujemy wykonanie systemu oświetlenia LED opartego na protokole sterownia DALI. ES-System pozwala na wygodne zarządzanie natężeniem i rodzajem oświetlenia oraz montaż dopasowanych do budynku i oczekiwań Klienta lamp. Wykonujemy różnego rodzaju systemy sufitowe pod napinanymi płachtami oraz oświetlenie diodowe LED. Jeżeli zależy Państwu na unikalnym projekcie, to zapraszamy do współpracy. Z chęcią podpowiemy jakie rozwiązanie będzie pasować najlepiej do danego obiektu i zajmujemy się kompleksową realizacją zlecenia.