HURST - sufity napinane

Sufity napinane led

Sufity napinane LED można spotkać coraz częściej nie tylko w restauracjach czy klubach, ale również prywatnych apartamentach. Wykonujemy sufity z transparentną folią podświetloną modułami LED w wybranym przez Klienta kolorze bądź z możliwością zdalnego zmieniania barwy. Oferujemy światło o różnym nasileniu, zależnie od rodzaju obiektu i charakteru pomieszczenia. Tego typu rozwiązanie pozwala na równomierne oświetlenie pokoju i może z powodzeniem zastąpić klasyczny żyrandol czy lampę i co ważne, męczy wzrok w znacznie mniejszym stopniu niż skupione źródło światła.

Sufit z taśmą LED

Sufit z taśmą LED może zostać wykonany na wiele sposobów, zależnie od pożądanego efektu. Realizujemy zlecenia na linie świetlne, ukryte pod płachtą światła LED i pływające sufity, które charakteryzuje powstające złudzenie zlania się sufitu i ściany. Oferujemy produkty o dowolnej liczbie diod oraz różnych kątach świecenia i jasności. Oprócz atrakcyjnych aspektów wizualnych jest to oszczędniejsze rozwiązanie niż korzystanie z tradycyjnych lamp. Dzięki instalacji taśm LED tak wykonane sufity wyglądają na wielowymiarowe, a tym samym pomieszczenie zostaje optycznie powiększone.

System oświetlenia LED

Oferujemy wykonanie systemu oświetlenia LED opartego na protokole sterownia DALI. ES-System pozwala na wygodne zarządzanie natężeniem i rodzajem oświetlenia oraz montaż dopasowanych do budynku i oczekiwań Klienta lamp. Wykonujemy różnego rodzaju systemy sufitowe pod napinanymi płachtami oraz oświetlenie diodowe LED. Jeżeli zależy Państwu na unikalnym projekcie, to zapraszamy do współpracy. Z chęcią podpowiemy jakie rozwiązanie będzie pasować najlepiej do danego obiektu i zajmujemy się kompleksową realizacją zlecenia.

Dlaczego warto zdecydować się na montaż sufitu z taśmą LED?

Podobnie jak oferowane przez nas sufity z lustrzanym połyskiem, tak i sufity LED wykonane metodą napinania to doskonały sposób na nadanie wnętrzu niebanalnego designu. Przykuwają wzrok i dopełniają nowoczesnych aranżacji. Należy podkreślić, że sufity z oświetleniem LED można dostosować do swoich prywatnych potrzeb i upodobań estetycznych. Dlatego też bez trudu da się zaprojektować sufit, który wpisze się zarówno w minimalistyczny wystrój, jak i ekstrawagancko urządzone pomieszczenie. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na specjalistyczne doradztwo. Z przyjemnością podpowiemy, jaki rodzaj sufitu z taśmą LED będzie najlepszą odpowiedzią na Państwa oczekiwania. Warto dodać, że sufity instalowane techniką napinania pozwalają ukryć niedoskonałości stropu, a także nieestetyczne kable bez potrzeby wiercenia.

Wysokie walory wizualne to nie jedyna zaleta sufitu z oświetleniem LED. Montaż tej konstrukcji nie jest inwazyjny – cały proces, przeprowadzony przez nasz zespół, przebiega bardzo szybko. Co ważne, sufity tego typu cechują się świetnymi parametrami wytrzymałościowymi. Wykazują odporność na działanie wilgoci, nie są podatne na rozwój pleśni czy grzybów, a ponadto ich pielęgnacja nie wymaga stosowania żadnych specjalistycznych produktów czy skomplikowanych zabiegów konserwacyjnych.

Sufit z modułami LED to rozwiązanie energooszczędne i trwałe. Klientom zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na dodatkowe pytania.