HURST - sufity napinane

Sufity napinane wielopoziomowe

Sufit napinany wielopoziomowy to idealne rozwiązanie dla osób zainteresowanych ciekawą i oryginalną aranżacją wnętrza. Pozwala na zastosowanie interesującego łączenia tkanin, tekstur i kolorów oraz osiągnięcie różnych efektów, takich jak wizualne podniesienie pomieszczenia czy podzielenie go na strefy. Tego typu sufit pomoże szybko zakryć nieestetyczne kable, połączenia elektryczne oraz stworzyć nietypowy efekt przy użyciu świateł. Sufit napinany wielopoziomowy to efektowny sposób na unowocześnienie wnętrza, szybkie przearanżowanie pokoju i stworzenie wyjątkowej przestrzeni zgodnie z własnym gustem.

Sufit dwupoziomowy

Najczęściej realizowane przez nas zlecenia obejmują montaż sufitu dwupoziomowego wykonanego na wymiar, na który można zdecydować się mając wnętrze o przeciętnej wysokości. Oferujemy wykonanie konstrukcji o wybranej przez Klienta geometrii i złożoności, która będzie stanowić atrakcyjną dekorację pokoju czy biura, a także uporządkują przestrzeń. Zapewniamy pomoc przy doborze odpowiednich materiałów i zaprojektowaniu sufitu dwupoziomowego oraz profesjonalny, sprawny montaż, dzięki któremu konstrukcja będzie służyć Państwu przez długi czas.

Konstrukcja sufitu wielopoziomowego

Konstrukcja sufitu wielopoziomowego jest stosunkowo prosta, jednak jej montaż warto jest przekazać profesjonalistom, by móc cieszyć się efektem przez długie lata. Realizacja zajmuje najczęściej kilka godzin, zależnie od wybranych przez Klienta materiałów, kształtów i rozwiązań. Przemyślany układ zawieszonych materiałów, który podczas konsultacji Państwu zaproponujemy, pomoże w zakryciu przewodów czy nierówności na suficie. Możemy również doradzić przy wyborze odpowiedniego oświetlenia, które może stworzyć nastrojowy klimat, rozjaśnić pomieszczenie czy wizualnie je powiększyć.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo wiele rodzajów nowoczesnych sufitów napinanych, pośród których każdy znajdzie coś odpowiedniego dla wnętrza swojego domu czy mieszkania.