HURST - sufity napinane

Sufity napinane lustrzane

Sufity napinane lustrzane stosowane są najczęściej w eleganckich restauracjach, salach balowych i weselnych, gabinetach kosmetycznych, ale również w mieszkaniach i domach. Pasują do wnętrz nowoczesnych, ozdobionych elementami wykonanymi z kamienia i urządzonych w minimalistycznym stylu. Dodają im elegancji oraz zwiększają ich jasność, dzięki odbijaniu promieni słonecznych. Największą zaletą tego typu rozwiązania jest optyczne powiększenie pomieszczenia. Oferujemy szeroki wybór powłok lustrzanych, spośród których z pewnością wybiorą Państwo idealną barwę pasującą do aranżowanego wnętrza. Dzięki niskiej masie folii, nie ma obawy przed jej odczepieniem się, jak jest to w przypadku prawdziwych luster. Ponadto sufity napinane lustrzane są łatwe w konserwacji i bardzo trwałe.

Sufity napinane z połyskiem

Sufity napinane z połyskiem cieszą się coraz większą popularnością ze względu na efektowny wygląd i wytrzymałość. Mogą być elementem wystroju nowoczesnego salonu czy kuchni bądź gabinetu medycyny estetycznej, muzeum albo pubu. Błyszczący sufit to ekstrawagancki element aranżacji pomieszczenia, który przykuje uwagę każdego Klienta. Uniwersalność połyskującego materiału sprawia, że można łączyć go z różnymi tkaninami i teksturami, a dzięki odblaskowym właściwością powiększają optycznie i rozjaśniają wnętrze. Jeżeli zależy Państwu na ekskluzywnym efekcie, to sufit napinany z połyskiem z pewnością spełni te oczekiwania. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wykonywanych przez nas sufitów napinanych, przykładowe realizacje mówią same za siebie.