HURST - sufity napinane

Sufity napinane lustrzane

Sufity napinane lustrzane stosowane są najczęściej w eleganckich restauracjach, salach balowych i weselnych, gabinetach kosmetycznych, ale również w mieszkaniach i domach. Pasują do wnętrz nowoczesnych, ozdobionych elementami wykonanymi z kamienia i urządzonych w minimalistycznym stylu. Dodają im elegancji oraz zwiększają ich jasność dzięki odbijaniu promieni słonecznych. Największą zaletą tego typu rozwiązania jest optyczne powiększenie pomieszczenia. Oferujemy szeroki wybór powłok lustrzanych, spośród których z pewnością wybiorą Państwo idealną barwę pasującą do aranżowanego wnętrza. W związku z niską masą folii nie ma obawy przed jej odczepieniem się, jak jest to w przypadku prawdziwych luster. Ponadto sufity napinane są łatwe w konserwacji i bardzo trwałe.

Sufity napinane z połyskiem

Sufity napinane z połyskiem cieszą się coraz większą popularnością ze względu na efektowny wygląd i wytrzymałość. Mogą być elementem wystroju nowoczesnego salonu czy kuchni bądź gabinetu medycyny estetycznej, muzeum albo pubu. Błyszczący sufit to ekstrawagancki element aranżacji pomieszczenia, który przykuje uwagę każdego Klienta. Uniwersalność połyskującego materiału sprawia, że można łączyć go z różnymi tkaninami i teksturami, a dzięki odblaskowym właściwościom optycznie powiększają i rozjaśniają wnętrze. Jeżeli zależy Państwu na ekskluzywnym efekcie, to sufit napinany z połyskiem z pewnością spełni te oczekiwania.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą wykonywanych przez nas sufitów napinanych z tkaniny, lustrzanych czy z oświetleniem LED – przykładowe realizacje mówią same za siebie.

Zalety lustrzanych sufitów

Niewątpliwą zaletą lustrzanych sufitów są ich walory estetyczne. Atrakcyjność wizualna to jeden z głównych powodów, dla którego to rozwiązanie cieszy się tak dużą popularnością. Sufity lustrzane montuje się przede wszystkim we wnętrzach nowoczesnych – nadają im elegancji, wrażenia przestronności i niepowtarzalnego charakteru. Warto jednak podkreślić, że mogą być z powodzeniem instalowane nie tylko w pomieszczeniach urządzonych w stylu glamour. Sufity lustrzane czy z połyskiem doskonale wpisują się również m.in. w aranżacje loftowe i industrialne. Salony, sypialnie, kuchnie, łazienki, przestrzenie biurowe czy usługowe – w każdym z tych miejsc odpowiednio dobrany sufit lustrzany stworzy niezwykły klimat.

Kolejna korzyść, która wiąże się z montażem sufitu lustrzanego wykonanego metodą napinania, to możliwość zakrycia w ten sposób różnego rodzaju defektów stropu – pęknięć, nieestetycznych plam, a także elementów instalacji elektrycznych czy hydraulicznych. Trzeba też dodać, że sama instalacja przebiega w sposób szybki i co ważne, bezinwazyjny – nie ma konieczności wiercenia stropu czy przeprowadzania innych tego typu prac.

Na uwagę zasługuje także wyjątkowa trwałość sufitów napinanych lustrzanych. Wszystkie nasze konstrukcje wyróżniają się bardzo długą żywotnością – wykazują wysoką odporność na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych, w tym wilgoci, nie są też w związku z tym podatne na rozwój grzybów ani pleśni. Nie wymagają ponadto żadnych skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych.